Полезные статьи

Цыплята бройлеров
Утки,Утята (суточные и подрощенные)
Ниппельные поилки
Инкубация
Корма, концентраты и премиксы
Покупка и разведение перепелов
Бройлеры
Содержание птицы
Содержание кур-несушек Хайсекс Браун
Другие статьи
Главная Курчата бройлерів Як купувати курчат!?

Бройлеры цыплята утята комбикорм доставка розница-опт выпойки БМВД витамины вет-аптечки Днепропетровская область ниппельные поилки кормушки

Будем благодарны если поделитесь в соц.сетях, твитнете...

Як купувати курчат!?

Птица_укр - Курчата бройлерів

У вас з’явилося бажання придбати курчат? Перш ніж купувати курчат, необхідно багато чого дізнатися про них, їх породи та продуктивність вирощування тієї або іншої породи чи кросу. У залежності від вашого вибору породи (кросу) курчат, залежить ефективність витрачених вами грошей, очікуваний результат вирощених вами курей, задоволення від виконаної вами роботи. Перед придбанням курчат необхідно подумати – чи маєте ви всі умови для їх розміщення після покупки. Приміщення, в якому будуть розміщуватися курчата повинно бути почищеним від попередніх курчат (якщо вони були), бажано, щоб воно було побіленим та продезінфікованим. Якщо курчата утримуватимуться на підлозі – повинна бути насипана підстилка. Зазвичай підстилку роблять з лушпиння соняшника, тирси або подрібненої соломи шаром 8-10 см. До того як ви висадите курчат до клітки (за умови утримання їх на підлозі), необхідно, щоб приміщення було обігрітим до температури 32-34 градуси. Ця температура заміряється на тому ж рівні, на якому будуть утримуватися курчата. Також, необхідно поставити поїлки з теплою водою і годівниці з кормом. В приміщенні не повинно бути протягів.

Далі необхідно визначитися з тим, яких курчат ви хотіли б придбати. Якщо ви вирішили вирощувати курчат м’ясних порід, то вам краще буде обрати курчат з імпортних кросів бройлерів «ROSS-308» або «КОББ-500», оскільки сааме з курчат цього кросу вітчизняні птахофабрики вирощують курей на м'ясо. Якщо ж ви вирішили вирощувати курчат заради яєць, то краще було б обрати новий крос курчат «Фоксі Чік». Яйценосність до 300 яєць на рік, стійкі до погодних умов і умов утримання, при цьому, вага цих курей досягає 4 кг, а вага півнів - 7 кг.

Наступним важливим рішенням є час покупки курчат. Якщо приміщення в якому ви плануєте утримувати курчат добре обігрівається, то ви можете вирощувати курчат круглий рік, починаючи з січня місяця. Купувати курчат взимку дуже вигідно через декілька причин: 1) зима – не сезон для покупки птиці і ви придбаєте курчат за нижчою ціною ніж у сезон (навесні), заощадивши 10-20% коштів; 2) «зимові» курчата вважаються більш міцними; 3) взимку розповсюдження пташиних хвороб мінімальне і можна уникнути великого падежу курчат; 4) можна встигнути за рік виростити більше партій курчат, наприклад, за рік можна виростити від 8 до 11 партій бройлерів.

Після того як ви пройдете всі вищеперераховані етапи, коли ви вже вирішили що ви будете купувати, в який час купувати і в яких умовах будете вирощувати, залишається тільки визначити де і у кого краще купити необхідних вам курчат. Варіантів придбання курчат є декілька:

1) Придбати курчат на ринку – покупка зручна тим, що недалеко від дому є кілька пропозицій і можна вибрати підходящий за ціною і за якістю варіант, але придбання курчат на ринку вважається придбанням «кота у мішку». Різноманітне забарвлення оперення курчат не завжди говорить про приналежність курчат до породи або кросу, за який їх видає продавець, курчата можуть бути виведені з домашніх яєць, зібраних в найближчих селах. А виведення могло проходити без дотримання будь-яких правил селекції і ветеринарії, а гірше всього те, що яйця могли бути від хворої птиці, а потім після вилупки розсортовані за забарвленням відповідно до певних порід, назви яких вибрані з популярної літератури і звучать зазивно – удавані «Кучинські ювілейні», «Чорні московські», «Мінорки», «Голубі кохінкіни» та ін., що вже давно не відповідають тим породним ознакам, за які їм присвоювалися такі гарні назви. На території України відсутні племінні господарства, що на них спеціалізуються, ці породи вже давно стали селекційною цінністю і є в наявності тільки у аматорів – колекціонерів або в дослідницьких інститутах. Зверніть увагу як продаються курчата на ринку – хіба можливо в картонній коробці підтримувати температуру 32-34 градуси, що є життєво важливою для курчат? За підрахунками вчених – вага тіла курчати при невідповідності температурного режиму протягом тривалого проміжку часу може зменшуватися до 10-15%. А правильність і своєчасність першого годування визначає подальшу продуктивність росту та виживання курчат. Курчата повинні отримати свій перший корм не пізніше 10-12 годин після вилупки, а на ринку курчат протягом 1-2 діб взагалі не годують, або годують пшоном, яке важко перетравлюється, і яке не є навіть компонентом стартового корму. Навіть якщо курчата були виведені та привезені на ринок згідно з усіма нормами – ринок вважають розносником різного роду заражень та інфекцій, оскільки разом з птицею «місцевого» походження, може продаватися птиця завезена з неблагополучних господарств інших областей. Також у вас є чудова можливість придбати і виростити замість несучок або бройлерів – простих домашніх курей, які мають те саме забарвлення що і породисті кроси, але скільки ви б їх не годували відбірним комбікормом – очікуваних результатів ви не отримаєте.

2) Придбати курчат з птахофабрики – варіант набагато надійніший, ніж на ринку, у будь-якому випадку умови виведення і утримання в перші години будуть ті, які їм необхідні, і є гарантія того, що ви придбаєте курчат тієї породи, яку ви хотіли. Але всі добре знають, що птахофабрики продають тільки відбракований молодняк, який на птахофабриках накопичується у великій кількості, особливо це стосується птахофабрик, які спеціалізуються на бройлерах. Вартість такого відбракованого молодняка, як правило, та ж, або навіть нижча, ніж на ринку, на що зазвичай і «ведуться» покупці курчат.

3) Придбати на інкубаторно-птахівничій станції, яка є проміжною ланкою між племінними господарствами і приватним сектором або невеликими агрофірмами, де ведеться суворий ветеринарний і зоотехнічний контроль, є кваліфікований персонал, сучасне технологічне і контрольно-вимірювальне обладнання - це рішення є таким же правильним, як і придбання птиці в племінному господарстві. Якщо ви збираєтеся вирощувати різні види птиці, то, як радять спеціалісти, краще купувати весь молодняк на одній інкубаторній станції.

Після отримання курчат, забезпечте температуру 26-34 градуси всередині коробки, в якій будете перевозити курчат. Бажано на дно коробки покласти шар стружки або сіна.

Якщо ви хочете придбати курчат або каченят з інкубаторно-птахівницької станції – ми можемо вам в цьому допомогти. Заповніть форму зворотного зв’язку (контакти), що знаходяться у верхньому меню сайту або, для отримання інформації, телефонуйте за номером: (097) 881-49-18.

Дніпропетровська область, Україна.

Оставь отзыв/комментарий о статье:

 


© Купить цыплят, утят Днепропетровск, Украина
Цыплята бройлеров | Кросс цыплят бройлеров Кобб 500 | Кросс цыплят бройлеров ROSS-308 | Цыплята породы Фокси Чик (Foxy Chick) | Купить уток,утят породы Черри-Велли | Утки,утята породы Мулард (Муллард) | суточные | подрощенные | купить комбикорм | курчата | Днепропетровская область | Украина | бройлеры купить | куплю бройлеров | продам бройлеров | курчата бройлери | комбикорм для бройлеров | корма для бройлеров | куплю цыплят | цена | куплю утят | купить утят | продаю утят | утята цена | продам гусят | купить гусят
© Бройлеры, цыплята, утята, Днепропетровская область, Украина