Полезные статьи

Цыплята бройлеров
Утки,Утята (суточные и подрощенные)
Ниппельные поилки
Инкубация
Корма, концентраты и премиксы
Покупка и разведение перепелов
Бройлеры
Содержание птицы
Содержание кур-несушек Хайсекс Браун
Другие статьи
Главная Курчата бройлерів

Бройлеры цыплята утята комбикорм доставка розница-опт выпойки БМВД витамины вет-аптечки Днепропетровская область ниппельные поилки кормушки

Будем благодарны если поделитесь в соц.сетях, твитнете...

Курчата,кури бройлерів

Процес виведення свого виду (кросу) досить трудомісткий і займає багато часу, але це просто необхідно для розвитку птахівництва. Для виведення нових кросів використовують різні породи курей: кучинські, ювілейні, панциревські, першотравневі, нью-гемпшир, род-айленд, загорські, лососеві, плімутрок м’ясо-яєчної породи та інші. У більшості випадків виробники домашньої птиці для вирощування бройлерів купують вже готових курчат на птахофабриках, інкубаторах або у більш досвідчених птахівників. Вирощування бройлерів – це складний технологічний процес, дотримуючись якого, можна досягти приголомшливих результатів.Порівняння кросів бройлерів РОСС-708, РОСС-308, КОББ-500
Птица_укр - Курчата бройлерів

Останніми роками на сільськогосподарському ринку України у продажу були популярними дві породи бройлерів КОББ-500 та РОСС-308. У цьому році повинен був з’явитися, ПРОТЕ до цього часу так і не з’явився, новий для нас бройлерний крос - РОСС-708. Для того, щоб допомогти вам розібратися в цих трьох бройлерних кросах спробуємо коротко описати ключові особливості кожного.

Порода бройлерів РОСС-708

Порода бройлерів РОСС-708 так само як і інші кроси є гібридом. Курчата цієї породи зовні і за характеристиками дуже схожі на крос КОББ-500 – жовтий колір тушки, висока конверсія (годування \ ріст). Основною особливістю курей кросу РОСС-708 є скороспілість. За умови дотримання правильного режиму годування, якісного комбікорму і правильних умов утримання, строк готовності складає 33-35 днів, в цей період вага живої птиці буде у межах від 2,6 до 2,9 кг. Цей показник є найкращим серед цих трьох бройлерних кросів.

Порода бройлерів РОСС-308

Потенціал породи бройлерів кросу РОСС-308 просто унікальний: приріст за добу (так званий середньодобовий приріст) знову ж таки, за умови дотримання необхідних режимів утримання та годування, повинен бути у межах від 52 до 58 грам. «Могутня» м’язова маса бройлерів кросу РОСС-308 формується у ранньому віці. Період забою для цього кросу вважається оптимальним від 6 до 9 тижневого віку. В цей період бройлери вже важать від 1,5 кг до 2 кг. Дорослі кури цього кросу дають велику кількість яєць, що мають досить високий показник виводимості курчат при інкубації.

Ключові характеристики (особливості) кросу бройлерів РОСС-308:

- висока інтенсивність росту і, як результат, рання готовність до забою

- низький зріст

- могутня м’язова маса

- світла (не жовта) шкіра

- стабільна продуктивність

Порода бройлерів КОББ-500

Ключовою особливістю бройлерів кросу КОББ-500 є жовтий колір тушки. Ця властивість дуже корисна для роздрібної торгівлі, оскільки навіть за умови годування цих бройлерів кормами, що не містять жовтий пігмент, шкіра у будь-якому випадку буде мати жовтий відтінок. Оперення у цих бройлерів як і у інших двох – біле. Бройлерний крос КОББ-500 також дуже продуктивний у рості за короткий період відгодовування. Оптимальний період забою від 35 до 42 днів. Середня вага тушки бройлера в 35 днів повинна бути близько 1,9 кг, а у віці 42 дні середня вага повинна складати 2,4 кг.

У всьому світі курчата кросу КОББ-500 користуються великою популярністю серед фермерів, оскільки показують відмінні результати у швидкості росту та наборі м’язової маси. Короткий висновок по кросу КОББ-500:

- високий показник приросту м’язової маси

- хороша однорідність особин у стаді

- низька собівартість вирощеного м’яса

- чудовий показник конверсії кормів

- мають великі та сильні ноги, що відрізняє їх від інших кросів

- у підлітків і дорослих курей добре помітна велика і гарна грудинка

- згідно зі статистичними даними показник з виживання повинен бути від 94 до 98%

Але хотілося б нагадати, що у статті вказані середньостатистичні дані. В умовах домашнього вирощування вони можуть відрізнятися, адже на швидкість росту, ефективність приросту м’язової маси і кінцевий результат – вагу тушки, впливає багато факторів, починаючи з правильного режиму інкубації яєць, транспортування добових курчат і умов утримання уже з перших діб життя.

Будьте уважні при покупці!

 
Як купувати курчат!?
Птица_укр - Курчата бройлерів

У вас з’явилося бажання придбати курчат? Перш ніж купувати курчат, необхідно багато чого дізнатися про них, їх породи та продуктивність вирощування тієї або іншої породи чи кросу. У залежності від вашого вибору породи (кросу) курчат, залежить ефективність витрачених вами грошей, очікуваний результат вирощених вами курей, задоволення від виконаної вами роботи. Перед придбанням курчат необхідно подумати – чи маєте ви всі умови для їх розміщення після покупки. Приміщення, в якому будуть розміщуватися курчата повинно бути почищеним від попередніх курчат (якщо вони були), бажано, щоб воно було побіленим та продезінфікованим. Якщо курчата утримуватимуться на підлозі – повинна бути насипана підстилка. Зазвичай підстилку роблять з лушпиння соняшника, тирси або подрібненої соломи шаром 8-10 см. До того як ви висадите курчат до клітки (за умови утримання їх на підлозі), необхідно, щоб приміщення було обігрітим до температури 32-34 градуси. Ця температура заміряється на тому ж рівні, на якому будуть утримуватися курчата. Також, необхідно поставити поїлки з теплою водою і годівниці з кормом. В приміщенні не повинно бути протягів.

 
Рекомендації з вирощування бройлерів
Птица_укр - Курчата бройлерів

В Україні у бройлерному виробництві зараз, в основному, використовуються кроси «ROSS-308» та «КОББ-500», період вирощування яких 42-48 днів, за які бройлери встигають досягти ваги до 2,8 кг.

 
Як вибрати та придбати здорових курчат
Птица_укр - Курчата бройлерів

выбор цыплёнка

Купуючи курчат завжди важливо проводити уважний огляд, який, при наявності знань, допоможе придбати здорових курчат.

Варіантів покупки курчат дуже багато: можна придбати курчат з птахофабрики, на ринку, з інкубатора, у людей, яких порадили знайомі або сусіди та ін.

Придбання курчат на ринку схоже на гру в лотерею. Тут продаються курчата як від домашніх курей, так і привезені з птахофабрик та інкубаторів. Для подальшого росту і життя курчат дуже важливо в яких умовах ці курчата були привезені на ринок, як давно їм давали попити води, яких температурних режимів дотримувалися, чи мало місце переохолодження або перегрів курчат. Правду про умови утримання і доставки уже ваших придбаних курчат ви дізнаєтеся тільки вдома через деякий час. Вважається, що перегрів для курчат гірше, ніж незначне переохолодження, проте обидва ці фактори негативно впливають на подальший ріст і розвиток курчати.

 
Вирощування інкубаторних курчат
Птица_укр - Курчата бройлерів

Для вирощування відбирають тільки здорових, нормально розвинутих штучно виведених добових курчат. Вони рухливі, твердо стоять на ногах, живіт у них підібраний, ноги і дзьоб жовтого кольору. Середня маса хорошого курчати 36 – 38 г, слабкі курчата малорухливі, погано тримаються на ногах, живіт у них відвисає, пуповина інколи кровоточить, ноги та дзьоб синювато-білого кольору.

Для перевезення добового молодняка використовують щільні дерев’яні або картонні ящики, в які поміщають по 15-20 голів. У дорозі ящики накривають, щоб уникнути переохолодження курчат. Необхідно своєчасно підготувати курятник: побілувати та обігріти. В приміщенні завжди повинно бути свіже повітря, провітрювати його необхідно обережно, щоб не допустити протягів, що згубно впливають на молодняк, який ще не зміцнів. В якості підстилки, яка повинна бути чистою та сухою, можна використовувати тирсу, полову, солом’яну січку та інше.

 
« НачалоПредыдущая12СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 2


© Купить цыплят, утят Днепропетровск, Украина
Цыплята бройлеров | Кросс цыплят бройлеров Кобб 500 | Кросс цыплят бройлеров ROSS-308 | Цыплята породы Фокси Чик (Foxy Chick) | Купить уток,утят породы Черри-Велли | Утки,утята породы Мулард (Муллард) | суточные | подрощенные | купить комбикорм | курчата | Днепропетровская область | Украина | бройлеры купить | куплю бройлеров | продам бройлеров | курчата бройлери | комбикорм для бройлеров | корма для бройлеров | куплю цыплят | цена | куплю утят | купить утят | продаю утят | утята цена | продам гусят | купить гусят
© Бройлеры, цыплята, утята, Днепропетровская область, Украина